Příjemný odpočinek těla i mysli

12. května 2024

Léto je tu a odpočinku není nikdy dost. Pojďte si příjemně odpočinout na relaxačním víkendu v sauně! Společně s našimi saunery jsme pro vás připravili i na konec června oblíbenou verzi Herbal relax víkendu. Připravený je program relaxačních ceremoniálů, skvělá hudba a bylinné vůně.

 

Od 27. 6. do 30. 6. se můžete těšit každý den na bylinné relaxační ceremoniály

 

O prodlouženém víkendu plném příjemných odpočinkových ceremoniálů můžete dokonale nabrat nové síly a skvěle se naladit na další pracovní týden.

 

Čekají vás bylinné esence, relaxační hudba a bylinkový peeling v páře. Ve zbylých časech pokračuje program pravidelných ceremoniálů až do 22 hodin.

 

27. 6. až 30. 6. herbal ceremoniály v 17 a 20 hodin a 18 hodin herbal peeling

 

Ve zbylých časech je tradiční program ceremoniálů. Program ceremoniálů může být na jednotlivých pobočkách odlišný, sledujte program ceremoniálů na webu přímo na stránce pobočky.

 

Pojďte se odreagovat a příjemně si odpočinout na naše pobočky!

 

Podmínky akce

Akce trvá od 27. 6. do 30. 6. 2024 a platí pro saunové světy Saunia ČR a Saunia Thermal Resort. Obdobnou akci můžete navštívit na pobočce Saunia Aupark Bratislava. Saunia, s.r.o. si vyhrazuje právo změnit podmínky akce a má právo akci předčasně ukončit.