Pojďte se nechat očarovat!

06. března 2024


Jaro se rozjíždí na plné obrátky, ani jsme se nenadáli a máme tu konec dubna a s ním rej čarodějnic. Pro tuto příležitost jsme pro vás připravili akci s čarodějnickými ceremoniály. Užijte si s námi vítání jara a přijďte si příjemně odpočinout!

 

Od 27. 4. do 30. 4. tematické a divadelní ceremoniály

 

Akce probíhá netradičně od soboty do úterý, prodlužte si s námi víkend a užijte si akci až do dne pálení čarodějnic. Těšit se můžete na vyhřáté sauny, program ceremoniálů a lenošení v odpočívárnách.

 

Kromě zábavných ceremoniálů na vás čeká zvýhodněná nabídka v podobě balíčku s občerstvením.

 

Na recepci nebo baru si můžete zakoupit výhodný balíček za 99 Kč:

  • 1x chipsy (dle nabídky)
  • 1x nápoj dle výběru (limonáda 0,5l nebo pivo 0,5l nebo voda s citrónem 0,5l nebo čaj)

 

27. 4. a 30. 4. tematické a divadelní ceremoniály v 19 hodin

 

Ve zbylých časech je tradiční program ceremoniálů. Program ceremoniálů může být na jednotlivých pobočkách odlišný, sledujte program ceremoniálů na webu přímo na stránce pobočky.

 

Pojďte se odreagovat a příjemně si odpočinout na naše pobočky!

 

Podmínky akce

Akce trvá od 27. 4. do 30. 4. 2024 a platí pro saunové světy Saunia ČR. Obdobnou akci můžete navštívit na pobočce Saunia Aupark Bratislava. Výhodný balíček zakoupíte na recepci poboček nebo baru. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi (v době konání akce Čarodějnický víkend nelze získat výhodný balíček zdarma k akci Neomezené pondělí a úterý, tj. neomezenému vstupu zdarma). Nabídka platí do vyprodání zásob. Saunia, s.r.o. si vyhrazuje právo změnit podmínky akce a má právo akci předčasně ukončit.