Saunové ceremoniály s nádechem Irska

29. ledna 2024

Půlka světa se barví na zeleno a my sním. Pojďte s námi prožít svátek všech Irů a příjemně se bavit při saunových ceremoniálech inspirovaných Irskem a dnem svatého Patrika.

 

Od 14. 3. do 17. 3. tematické a divadelní ceremoniály.

 

Pojďte s námi ostavit Den svatého Patrika, čekají na vás promyšlené saunové ceremoniály. Nejen, že si příjemně odpočinete, ale také pomůžete imunitě vašeho organismu. Pravidelná návštěva sauny pomáhá tělu, ale také mysli. Uvolníte si svaly a rozproudíte endorfiny, uvidíte, že se budete cítit skvěle.

 

Kromě ceremoniálů s nádechem Irska a vyhřátých saun si o prodlouženém víkendu můžete užít zvýhodněnou nabídku balíčku s konzumací.

 

Na recepci nebo baru si můžete zakoupit výhodný balíček za 99 Kč:

 

  • 1x nachos s dipem (nebo dle nabídky)
  • 1x nápoj dle výběru (1x limonáda 0,5l nebo 1x pivo 0,5l nebo 1x čaj)

 

K neomezenému vstupu získáte výhodný balíček ZDARMA!

 

14. 3. a 15. 3. tematické a divadelní ceremoniály v 19 hodin
16. 3. a 17. 3. tematické a divadelní ceremoniály v 16 a 20 hodin

 

Ve zbylých časech je tradiční program ceremoniálů, o víkendu se můžete navíc těšit na ceremoniál duet se 2 saunery od 18 hodin.

 

Program ceremoniálů může být na jednotlivých pobočkách odlišný, sledujte program ceremoniálů na webu přímo na stránce pobočky.

 

Pojďte se odreagovat a příjemně si odpočinout na naše pobočky!

 

Podmínky akce

Akce trvá od 14. 3. do 17. 3. 2024 a platí pro Saunové světy Saunia ČR a Saunia Thermal Resort. Obdobnou akci můžete navštívit na pobočce Saunia Aupark Bratislava. Výhodný balíček zakoupíte na recepci poboček nebo baru. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi. Nabídka platí do vyprodání zásob. Saunia, s.r.o. si vyhrazuje právo změnit podmínky akce a má právo akci předčasně ukončit.