Setkání s mistry saunování

01. listopadu 2023


Udělejte si čas přijďte na exhibici soutěžních a divadelních ceremoniálů. Čeká vás to nejlepší od našich saunerů!

 

Od 16.11. do 19.11. nejlepší saunové ceremoniály na našich pobočkách.

 

Naši sauneři se pravidelně účastní tuzemských i zahraničních soutěží v saunových ceremoniálech, jsou pravidelnými finalisti těchto klání. Na svém kontě mají řadu umístění na medailových postech.

 

Těšit se můžete na divadelní i speciální soutěžní ceremoniály. Mimo časy exhibičních ceremoniálů pokračuje program pravidelných ceremoniálů až do 22 hodin.

 

Na recepci si můžete zakoupit výhodný balíček za 89 Kč:

  • 1x nápoj dle výběru (domácí limonádu 0,5l nebo 1x pivo 0,5l nebo čaj)
  • 1x peeling

 

Ke vstupu na 2 hodiny můžete zakoupit akční balíček za výhodnou cenu, s celodenním vstupem získáváte balíček zdarma.

 

16.11. a 19.11. soutěžní nebo divadelní ceremoniál od 19 hodin

 

Ve zbylých časech je tradiční program ceremoniálů.

 

Pojďte si odpočinout na naše pobočky a užijte si nejlepší saunové ceremoniály!

 

Saunování je samo o sobě zážitek. Pro všechny, kdo by ho chtěli prohloubit a vyzkoušet zážitkovou variantu, tu jsou saunové ceremoniály. Nejenže má návštěvník možnost na sebe nechat působit skvělé účinky saunování, ale má také příležitost se nenucenou formou přiučit něčemu novému o saunování a zažít neobyčejnou zábavu.

 

Vše o saunování

 

Podmínky akce

Akce trvá od 16.11. do 19. 11. 2023 a platí pro Saunové světy Saunia ČR a Saunia Thermal Resort. Obdobnou akci můžete navštívit na pobočce Saunia Aupark Bratislava. Podmínky pro Saunové světy: Akce lze využít pouze při zakoupení celodenního vstupu na recepci anebo při zakoupení balíčku u vstupu na recepci. Podmínky pro Saunia Thermal Resort Karlovy Vary: Akce lze využít pouze při zakoupení celodenního vstupu pro jednotlivce na recepci anebo při zakoupení balíčku u vstupu na recepci, pro čerpání akce není možné využít vstupenky zakoupené online ani permanentky. K celodennímu vstupu je balíček zdarma, k ostatním vstupům je možno balíček dokoupit u vstupu na recepci. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi. Saunia, s.r.o. si vyhrazuje právo akci předčasně ukončit a má právo změnit podmínky akce.