Příjemný odpočinek těla i mysli

14. května 2024

Májové jaro je jako vystřižené z plakátu a hraje svěžími barvami, pojďte si dobít baterky na relaxačním víkendu v sauně! Společně s našimi saunery jsme pro vás připravili i na květen oblíbenou verzi Herbal relax víkendu. Připravený je program relaxačních ceremoniálů, skvělá hudba a promyšlené bylinné vůně.

 

Od 23. 5. do 26. 5. se můžete těšit každý den na bylinné relaxační ceremoniály

 

O prodlouženém víkendu plném příjemných odpočinkových ceremoniálů můžete dokonale nabrat nové síly a skvěle se naladit na další pracovní týden.

 

Čekají vás bylinné esence, relaxační hudba a bylinkový peeling v páře. Ve zbylých časech pokračuje program pravidelných ceremoniálů až do 22 hodin.

 

Kromě výběru relaxačních ceremoniálů si o prodlouženém víkendu můžete užít zvýhodněnou nabídku ve formě balíčku, který si můžete zakoupit ke vstupu.

 

Na recepci nebo baru si můžete zakoupit výhodný balíček za 99 Kč:

  • 1x bylinková limonáda 0,5l nebo bylinkový čaj nebo pivo 0,5l nebo voda s citrónem 1l (1x nápoj dle výběru)
  • 1x peeling

 

S celodenním vstupem získáte výhodný balíček zdarma!

 

23. 5. až 26. 5. herbal ceremoniály v 17 a 20 hodin a 18 hodin herbal peeling

 

Ve zbylých časech je tradiční program ceremoniálů. Program ceremoniálů může být na jednotlivých pobočkách odlišný, sledujte program ceremoniálů na webu přímo na stránce pobočky.

 

Pojďte se odreagovat a příjemně si odpočinout na naše pobočky!

 

Podmínky akce

Akce trvá od 23. 5. do 26. 5. 2024 a platí pro saunové světy Saunia ČR a Saunia Thermal Resort. Obdobnou akci můžete navštívit na pobočce Saunia Aupark Bratislava. Výhodný balíček zakoupíte na recepci poboček nebo baru. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi. Nabídka platí do vyprodání zásob. Saunia, s.r.o. si vyhrazuje právo změnit podmínky akce a má právo akci předčasně ukončit.