První návštěvu platíme za vás

Aktualizováno: 26. 10.


Objevte kouzlo a benefity pravidelného saunování. První návštěva saunového světa SAUNIA je na nás. Pro využití si zdarma založte věrnostní účet a dobijte online 300 Kč, které můžete využít na občerstvení, nebo na další návštěvu.


Jak na to?


  1. Registrujte se na saunia.cz/registrace

  2. Po zaregistrování ověřte svůj e-mail, telefonní číslo a dobijte si online alespoň 300 Kč na Váš věrnostní účet (V sekci Dobít kredit).

  3. Po dobití 300 Kč Vám zašleme zprávu s potvrzením aktivace vstupu zdarma a s kódem věrnostního účtu, který sdělíte na libovolné pobočce SAUNIA (nelze využít v Saunia Thermal Resort Karlovy Vary) a získáte tak první vstup ZDARMA.

Těšíme se na Vás!


Další podmínky akce: Vstup zdarma můžete využít nejdříve za 2 hod po dobití kreditu online. Na využití akce máte 30 dnů. Využít bezplatný vstup lze pouze ve všední dny. Akce je platná pro nové zákazníky, resp. nové registrace, starší 18 let (Nutnost prokázat se OP) a nelze ji kombinovat s jinými akcemi a slevami. Jedna osoba může využít akci jen jednou. Nelze využít na pobočce Saunia Thermal Resort Karlovy Vary.