Vydejte se na cestu kolem světa

12. května 2024

Prázdniny jsou za dveřmi, pojďte se s námi naladit a horké léto! Není nad pořádné zchlazení v sauně, připravte svůj organismus na letní slunce a teploty. Pro vaše pobavení jsme připravili ceremoniály plné cestování po exotických destinacích. Pojďte s námi přivítat léto!

 

od 20. 6. do 23. 6. tematické a divadelní ceremoniály

 

Přijďte si příjemně odpočinout a užít si zábavné ceremoniály společně s našimi saunery. Vezmou vás na cestu kolem celého světa.

 

Akce probíhá od čtvrtka do neděle, a tak si můžete návštěvou sauny zpříjemnit konec pracovního týdne nebo se uvolnit po víkendovém programu.

 

20. 6. až 23. 6. tematické a divadelní ceremoniály v 19 hodin

 

Ve zbylých časech je tradiční program ceremoniálů. Program ceremoniálů může být na jednotlivých pobočkách odlišný, sledujte program ceremoniálů na webu přímo na stránce pobočky.

 

Pojďte se odreagovat a příjemně si odpočinout na naše pobočky!

Aktivní a zdravé léto. Vypařte se na dovolenou.

V červenci a srpnu vyráží pravidelně tisíce Čechů na dovolenou. Ať už do zahraničí nebo po České republice. Vy ale sedíte v práci a přemýšlíte, jak si užít dovolenou, když druhý den musíte zase do práce. Nemusíte truchlit, ještě je tu náš saunový svět, ve kterém máte celý svět na dosah.

Celý článek

Podmínky akce

Akce trvá od 20. 6. do 23. 6. 2024 a platí pro saunové světy Saunia ČR a Saunia Thermal Resort. Obdobnou akci můžete navštívit na pobočce Saunia Aupark Bratislava. Saunia, s.r.o. si vyhrazuje právo změnit podmínky akce a má právo akci předčasně ukončit.