Saunové ceremoniály na vlně klasiky!

10. května 2024

Kráčíme stále v dál, objevujeme nové směry a hledáme zábavu i potěšení ducha. Připravujeme saunové ceremoniály s rozmanitými příchutěmi života, právě teď probarvené tím nejlepším z klasické hudby. Pojďte se s našimi saunery pobavit a nechat se unášet na vlnách klasické hudby.

 

od 13. 6. do 16. 6. tematické a divadelní ceremoniály

 

Přijďte si příjemně odpočinout a požít hluboký zážitek a relaxaci společně s našimi saunery. Provázet vás budou mistři největších klasických hitů vážné hudby.

 

Akce probíhá od čtvrtka do neděle, a tak si můžete návštěvou sauny zpříjemnit konec pracovního týdne nebo se uvolnit po víkendovém programu.

 

13. 6. až 16. 6. tematické a divadelní ceremoniály v 19 hodin

 

Ve zbylých časech je tradiční program ceremoniálů. Program ceremoniálů může být na jednotlivých pobočkách odlišný, sledujte program ceremoniálů na webu přímo na stránce pobočky.

 

Pojďte se odreagovat a příjemně si odpočinout na naše pobočky!

 

Podmínky akce

Akce trvá od 13. 6. do 16. 6. 2024 a platí pro saunové světy Saunia ČR a Saunia Thermal Resort. Obdobnou akci můžete navštívit na pobočce Saunia Aupark Bratislava. Saunia, s.r.o. si vyhrazuje právo změnit podmínky akce a má právo akci předčasně ukončit.