První návštěvu platíme za vás

Již v srpnu otevíráme bazénovou část Saunia Thermal Resortu v Karlových Varech s termálním bazénem i vnitřním bistrem. A nyní můžete získat První vstup zdarma pro sebe i celou rodinu.

 

Jak na to?

  1. Registrujte se na saunia.cz/registrace a vyplňte promo kód RESORTPOPRVE. Pokud již účet máte, stačí si dobít kredit bez zadání promo kódu. Každé dobití bude odměněno vstupem zdarma.

  2. Po zaregistrování ověřte svůj e-mail, telefonní číslo a dobijte si online alespoň 300 Kč na Váš věrnostní účet (V sekci Dobít kredit). Za každých 300 Kč získáte 1 vstup a můžete dobít naráz až 1 200 Kč (Tzn. 4 vstupy).

  3. Po dobití Vám zašleme SMS zprávu s potvrzením aktivace vstupu zdarma a s kódem věrnostního účtu, který sdělíte na recepci SAUNIA Thermal Resort a obdržíte naší věrnostní kartičku. Vstup zdarma nyní neuvidíte ve svém účtu, ale týden před otevřením Vám ještě zašleme SMS a Email s jeho platností.

 

Těšíme se na Vás!

 

Další podmínky akce: Vstup zdarma můžete využít nejdříve za 2 hod po obdržení SMS a opravňuje na vstup do bazénové části na 180 min. Na využití akce máte 90 dnů od otevření. Akce je platná pro nové zákazníky, resp. nové registrace. Registrovaný zákazník musí být starší 18 let (Nutnost prokázat se OP) a nelze ji kombinovat s jinými akcemi a slevami. Jedna osoba může využít akci jen jednou.

Platí pro nové i stávající zákazníky Saunia

Chcete být v obraze?

Průběžné informace o otevření nalezente na Facebook stránce pobočky,

nebo nám na sebe zanechte kontakt a my vás budeme informovat

Děkujeme