Saunové ceremoniály s dotykem severské ryzosti!

26. ledna 2024


Rozlehlé pláně, nekonečná noc, případně naopak den, fjordy obdařené hojností ryb, neopakovatelnou atmosféru Skandinávie se vám pokusí přiblížit naši sauneři. Těšit se můžete na netradiční hudbu, písně, hluboké tóny vůní a silné prožitky při severských saunových ceremoniálech.

 

Od 29. 2. do 3. 3. zažijte skandinávské saunové ceremoniály

 

Pojďte se pobavit a zažít netradiční saunové ceremoniály, příjemně se prohřát do sauny a zapracujte na své imunitě. Budete se bavit, ale i prospějete svému tělu i mysli.

 

Kromě výběru různorodých ceremoniálů si o prodlouženém víkendu můžete užít zvýhodněnou nabídku ve formě balíčku, který si můžete zakoupit i ke vstupu na 2 hodiny.

 

Na recepci nebo baru si můžete zakoupit výhodný balíček za 99 Kč:

 

  • 1x panini s lososem (nebo dle nabídky a výběru)
  • 1x peeling

 

K neomezenému vstupu získáte výhodný balíček ZDARMA!

 

29. 2. a 1. 3. skandinávské ceremoniály v 19 hodin
2. 3. a 3. 3. skandinávské ceremoniály v 16 a 20 hodin

 

Ve zbylých časech je tradiční program ceremoniálů, o víkendu se můžete navíc těšit na ceremoniál duet se 2 saunery od 18 hodin.

 

Program ceremoniálů může být na jednotlivých pobočkách odlišný, sledujte program ceremoniálů na webu přímo na stránce pobočky.

 

Pojďte se odreagovat a příjemně si odpočinout na naše pobočky!

 

Podmínky akce

Akce trvá od 29. 2. do 3. 3. 2024 a platí pro Saunové světy Saunia ČR. Obdobnou akci můžete navštívit na pobočce Saunia Aupark Bratislava. Výhodný balíček zakoupíte na recepci poboček nebo baru. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi. Nabídka platí do vyprodání zásob. Saunia, s.r.o. si vyhrazuje právo změnit podmínky akce a má právo akci předčasně ukončit. Obdobnou akci můžete navštívit na pobočce Saunia Aupark Bratislava. Akce v Saunia Thermal Resort Karlovy Vary se vztahuje pouze na program ceremoniálů bez akčních balíčků.