Pojďte na rockový nářez do sauny

28. dubna 2024


Naši sauneři pro vás připravili speciální set ceremoniálů v doprovodu nejlepších rockových pecek. Těšit se můžete na zábavné a hudbou našlapané ceremoniály. Neváhejte a přijďte si příjemně odpočinout a pobavit se na ceremoniály plné nefalšovaného rocku!

 

Od 8. 5. do 12. 5. tematické a divadelní ceremoniály

 

Hudba k lidem patří od nepaměti, královna mezi hudbou je pro většinu lidí ta rocková. O prodlouženém víkendu se můžete těšit na opravdu žhavou show v podání našich saunerů. Kromě ceremoniálů si můžete užít relax a pohodu v saunách i odpočívárnách. Akce probíhá již od sváteční středy a pokračuje až do neděle. Pojďte na ceremoniály doprovázené rockovou muzikou!

 

Kromě zábavných ceremoniálů i lenošení v odpočívárnách si o prodlouženém víkendu můžete užít zvýhodněnou nabídku balíčku s občerstvením.

 

Na recepci nebo baru si můžete zakoupit výhodný balíček za 99 Kč:

  • 1x toust nebo krájená zelenina (dle výběru a nabídky)
  • 1x nápoj dle výběru (limonáda 0,5l nebo pivo 0,5l nebo voda s citronem 0,5l nebo čaj)

 

S celodenním vstupem získáte výhodný balíček zdarma!

 

8. 5. a 12. 5. tematické a divadelní ceremoniály v 19 hodin

 

Ve zbylých časech je tradiční program ceremoniálů. Program ceremoniálů může být na jednotlivých pobočkách odlišný, sledujte program ceremoniálů na webu přímo na stránce pobočky.

 

Pojďte se odreagovat a příjemně si odpočinout na naše pobočky!

 

Podmínky akce

Akce trvá od 8. 5. do 12. 5. 2024 a platí pro Saunové světy Saunia ČR a Saunia Thermal Resort. Obdobnou akci můžete navštívit na pobočce Saunia Aupark Bratislava. Výhodný balíček zakoupíte na recepci poboček nebo baru. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi. Nabídka platí do vyprodání zásob. Saunia, s.r.o. si vyhrazuje právo změnit podmínky akce a má právo akci předčasně ukončit.