5. a 6. července mají naše pobočky otevřeno od 9 do 23 hodin. Těšíme se na vás!

Sauny a ochlazení

Osvěžující bar

Doplňte šťávu

Naše příjemná obsluha vám nabídne širokou nabídku teplých a studených nápojů, čajů a také řádně vychlazeného piva. Po sauně je dobré nejen doplnit tekutiny, ale také se zlehka a zdravě najíst.

Výběr z nabídky

  • Bezedná domácí limonáda

  • Krájená zelenina s dipem

  • Nachos s dipem

  • Panini a další malé občerstvení

Na baru máme i saunovou kosmetiku a jiné doplňky k saunování.

Víte, že?

…po saunování byste měli doplnit ideálně 1,2x tolik tekutin, kolik jste saunováním ztratili? To zjistíte tak, že se před a po saunování zvážíte. Váhu najdete v každém našem saunovém světě nedaleko baru.

Více na našem blogu

Relaxační zóna

Čas na oddech

Mezi pobyty v ohřívárnách je vhodné si na chvíli odpočinout a dát tělu prostor pro regeneraci. Pokud chodíte do sauny rádi ve více lidech, můžete využít možnost společně posedět a popovídat si na pohodlných křeslech u stolků na dosah našeho baru. Pro ty z vás, kteří raději relaxujete v klidu a vleže, jsou připravena ergonomická lehátka.

Nepodceňujte odpočinek

Odpočinek je důležitou součástí saunovacího cyklu. Je dobré tělu umožnit zklidnění po náročném pocení v prohřívárnách a následném šoku z ochlazení. Užijte si ten jedinečný pocit, který navodí sauna, znáte to, něco mezi sladkou únavou, uvolněním a osvěžením, dřív než vyrazíte na další kolo.

Víte, že?

…při odpočívání se v těle stabilizují krevní tlak, tepová frekvence, teplota těla, činnost ledvin, dochází k vyplavování hormonů. V této fázi dáme také tělu čas na projevení účinků sauny na psychickou pohodu.

Více na našem blogu

Saunová kosmetika

Zdraví a krása ruku v ruce

Vyberte si pro sebe to nejlepší z řady speciální kosmetiky určené pro použití v saunách a parní lázni! Během pobytu v ohřívárně se působením tepla nejprve uvolní póry a vyplaví škodlivé látky, což je ideální moment pro aplikaci léčivých přírodních látek. Ty se okamžitě vstřebají do pleti a zahájí proces regenerace a omlazování. Příjemné vůně kosmetiky zároveň uvolní psychické napětí a vykouzlí vám úsměv na tváři a pohodu v duši.

Hlavní výhody

  • Mírní bolest a posiluje svalstvo

  • Pročišťuje pokožku přírodními látkami

  • Regeneruje pokožku biologicky činnými složkami

  • Vyživuje a ošetřuje pokožku přirozeným způsobem

  • Zachovává vláčnost a zvyšuje hebkost pokožky

Víte, že?

…saunovou kosmetiku si rovnoměrně vetřete na potem zvlhlou pokožku včetně obličeje v prostředí saunové komory či páry. Nechte přípravek několik minut absorbovat. Pro zvýšení účinku jemně vmasírujte nebo rozetřete přípravek do pokožky. Poté omyjte přípravek vodou v rámci ochlazovacího procesu.

Více na našem blogu

Terasa

Terasy na našich vybraných pobočkách jsou různorodé, vždy však nabízí příjemný prostor pro odpočinek. Můžete narazit na terasu nad ulicí či náměstím, případně s výhledem vysoko nad městem, najdou se i vnitřní terasy v prostoru pobočky s nebem nad hlavou.

Zázemí teras oceníte za každého počasí, kdy je možno užívat si v jarních a letních měsících teplého vzduchu a sluníčka. Nebo naopak na podzim a v zimě, která nabízí pro opravdové fajnšmekry mrazivý vzduchu pod otevřeným nebem. Není nad to, když se bosou nohou můžete projít čerstvě napadaným sněhem. Terasy stavíme všude tam, kde nám dispozice prostoru a projektu realizaci terasy dovolí.

Víte, že?

…při odpočívání se v těle stabilizují krevní tlak, tepová frekvence, teplota těla, činnost ledvin, dochází k vyplavování hormonů. V této fázi dáme také tělu čas na projevení účinků sauny na psychickou pohodu.

Více na našem blogu