top of page

Velkolepá Pool party v Karlových Varech!

Aktualizováno: 1. 7.Akce roku v bazénu Thermal probíhá od 1. 7. a bavit se společně s námi můžete po celý týden až do 8. 7.


Každý den zahrají k poslechu i tanci známí čeští DJ´s, připraveny jsou soutěže pro děti i dospělé a chybět nebudou bary a šikovní barmani s nabídkou exklusivních drinků.


Přijďte si užít neopakovatelný zážitek do legendárního bazénu vysoko nad centrum Karlových Varů. Z teras bazénu máte dění KVFF jako na dlani a celý prostor je stvořen pro super lenošení a příjemné užívání začátku léta.


Zábava po celý den!

Mysleli jsme na všechny a na každého, připravili jsme spoustu zábavy pro rodiny s dětmi, nezapomněli jsme na milovníky skvělé muziky a drinků, a samozřejmě máme skvělý program i v našem saunovém světě! Jídla, pití a drinků je připraveno nepočítaně. Na své si přijde zkrátka každý člověk, který dorazí do Varů zahájit léto a užít si opravdové Vary.


Animační program pro vaše děti

Pro děti jsme připravili zábavný program, který probíhá denně od 10.00 do 14.00 hodin. Ať už půjde o pirátské dny, výrobu masek či zvířat nebo dětskou diskotéku.


A co rodiče a dospělí?

Od 14 hodin se rozbíhá program i pro dospělé a postupně vyvrcholí večerní a noční party! Těšit se můžete na pestrý hudební program, skvělé DJ´s i další umělce a jejich vystoupení. Každý den se budeme společně bavit od 9.00 do 02.00.


Dorazte do Varů na velkolepou Pool party Saunia Thermal Resort!


Akce Pool party probíhá od 1. 7. až do 8. 7. 2023 pouze v Saunia Thermal Resort Karlovy Vary. Saunia s.r.o. si vyhrazuje právo podmínky akce v průběhu času měnit nebo i předčasně ukončit.


bottom of page