top of page

Konec prázdnin v bazénu Thermal, děti se vstupem zdarma!Užijte si konec prázdnin naplno a udělejte si výlet s dětmi do bazénu Thermal!


Zážitků není nikdy dost, proto neváhejte a využijte jedinečné akce 1 dospělý + 1 dítě na 1 celodenní vstup. Akci můžete využít od 18. 8. do 3. 9.


Co vás v termálním bazénu čeká:

  • Vřídelní bazén s teplou vodou 38 °C

  • Relaxační bazén s vodními atrakcemi a teplotou vody 32 °C

  • Saunový svět s 8 saunami a programem saunových ceremoniálů

  • Restaurace a bazénový bar s bohatou nabídkou jídel a nápojů

  • Dárky k nákupu občerstvení

Využijte akce a k celodennímu vstupu pro dospělého má každé dítě do 15 let vstup ZDARMA 1 dospělý = 1 dítě vstup zdarma

Zvýhodněné vstupy zakoupíte online nebo přímo na pobočce bazénu Thermal.


Celodenní vstupy se vstupem zdarma pro děti lze uplatnit od 18. 8. do 3. 9. 2023


Můžete odpočívat ve vřídelním bazénu nebo řádit s dětmi ve velkém relaxačním bazénu, kde je k dispozici řada vodních atrakcí. Pro menší děti je k dispozici brouzdaliště.


Kromě 2 bazénu je vám k dispozici saunový svět s 8 saunami, kde si můžete vybrat jemné saunovaní a prohřátí v tropické nebo herbal sauně.


Nebo si vybrat prohřátí v solné sauně případně parní lázni. Na své si přijdou i milovníci vyšších teplot ve finské sauně s teplotou až 100 °C.


Opravdovým hřebem je velká ceremoniální sauna s parním nárazem, kam si můžete zajít na různorodé saunové ceremoniály, které probíhají v průběhu celého dne.


V bazénu Thermal se budete cítit skvěle za každého počasí bez rozdílu!

Je jedno zda prší, je zima nebo svítí slunce a teploty šplhají ke 30 °C.Při slunném počasí můžete využít rozlehlé terasy s pohodlnými lehátky, pokud je proměnlivo nebo prší, je vám k dispozici saunový svět a bohaté zázemí vnitřních prostor. Občerstvit se můžete v bazénovém baru s bohatou nabídkou jídel a nápojů.


Vody už bylo dost? Tak si zajdete do saunového světa, kde je vám k dispozici 8 saun a program saunových ceremoniálů.


V Saunia Thermal Resort si užijete příjemné relaxace ať je zima a prší nebo svítí slunce a nebe je bez mráčků.Přijeďte si vše vyzkoušet na vlastní kůži a nechte hýčkat své tělo a smysly karlovarskou vřídelní vodou. Bonusem vám bude nezaměnitelná atmosféra bazénu Thermal se saunovým světem, restaurací a slunnými terasami.


Akce probíhá od 18. 8. do 3. 9. pouze na pobočce Saunia Thermal Resort. Vstupy lze zakoupit online nebo na recepci pobočky Karlovy Vary. Saunia, s.r.o. si vyhrazuje právo akci předčasně ukončit nebo změnit podmínky akce. Tato akce se nedá kombinovat s dalšími slevami a akcemi (nelze využít permanentky).

Nabídka platí do vyprodání kapacity.

bottom of page