Přijďte na pohádkové ceremoniály!

01. května 2024

Pohádky má rád každý, zrcadlí nám nejen vzpomínky na dětství, ale také rozmanité příběhy poznání života. Pojďte se potěšit rozličnými příběhy v podání našich saunerů, čeká na vás rej pohádkových postav. Začínáme už ve čtvrtek a pohádky vás provedou celým víkendem až do neděle.

 

Od 30. 5. do 2. 6. tematické a divadelní ceremoniály

 

O tomto pohádkovém víkendu si můžete dosyta užít zábavy a relaxace, nabízíme vám příjemný odpočinek v klidném rytmu pohádkových příběhů v podání našich saunerů.

 

Akce probíhá od čtvrtka do neděle, a tak si můžete návštěvou sauny zpříjemnit konec pracovního týdne nebo se uvolnit po víkendovém programu.

 

Kromě zábavných a osvěžujících ceremoniálů i lenošení v odpočívárnách si o víkendu můžete užít zvýhodněnou nabídku balíčku s občerstvením.

 

Na recepci nebo baru si můžete zakoupit výhodný balíček za 99 Kč:

  • 1x Salát Caprese 200 g

 

S celodenním vstupem zakoupeným na recepci získáte výhodný balíček zdarma!

 

Od 30. 5. do 2. 6. tematické a divadelní ceremoniály v 19 hodin

 

Ve zbylých časech je tradiční program ceremoniálů. Program ceremoniálů může být na jednotlivých pobočkách odlišný, sledujte program ceremoniálů na webu přímo na stránce pobočky.

 

Pojďte se odreagovat a příjemně si odpočinout na naše pobočky!

 

Podmínky akce

Akce trvá od 30. 5. do 2. 6. 2024 a platí pro Saunové světy Saunia ČR a Saunia Thermal Resort. Obdobnou akci můžete navštívit na pobočce Saunia Aupark Bratislava. Výhodný balíček zakoupíte na recepci poboček nebo baru. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi. Nabídka platí do vyprodání zásob. Saunia, s.r.o. si vyhrazuje právo změnit podmínky akce a má právo akci předčasně ukončit.