Přijďte na magické ceremoniály!

01. května 2024

Nechte se ovládnout hlubokým relaxem při magických ceremoniálech. Čekají vás smyslné vůně, mystická hudba, každý ceremoniál bude překvapení. Naši sauneři budou tvořit ceremoniály společně s klíčovými živly tohoto světa. Na pomoc si přizvali vodu, zemi, oheň a vzduch.

 

Od 16. 5. do 19. 5. tematické ceremoniály

 

Máte možnost si příjemně odpočinout a požít hlubokou relaxaci společně s našimi saunery. Unášet se můžete na zemitých vůních esencí, rozpálí vás žár ohně, prohřeje nebo zchladí voda. Kolem vás bude proudit vzduch, chvíli pomalu, chvíli rychleji. Pojďte prožít hluboký odpočinek na saunové ceremoniály plné živlů.

 

Akce probíhá od čtvrtka do neděle, a tak si můžete návštěvou sauny zpříjemnit konec pracovního týdne nebo se uvolnit po víkendovém programu.

 

Kromě zábavných a osvěžujících ceremoniálů i lenošení v odpočívárnách si o víkendu můžete užít zvýhodněnou nabídku balíčku s občerstvením.

 

Na recepci nebo baru si můžete zakoupit výhodný balíček za 99 Kč:

  • 1x Aperol 0,2l nebo nápoj dle výběru (limonáda 0,5l nebo pivo 0,5l nebo voda s citrónem 0,5l nebo čaj)
  • 1x peeling (dle výběru a nabídky)

 

S celodenním vstupem získáte výhodný balíček zdarma!

 

Od 16. 5. do 19. 5. tematické ceremoniály v 19 hodin

 

Ve zbylých časech je tradiční program ceremoniálů. Program ceremoniálů může být na jednotlivých pobočkách odlišný,

sledujte program ceremoniálů na webu přímo na stránce pobočky.

 

Pojďte se odreagovat a příjemně si odpočinout na naše pobočky!

 

Podmínky akce

Akce trvá od 16. 5. do 19. 5. 2024 a platí pro saunové světy Saunia ČR a Saunia Thermal Resort. Obdobnou akci můžete navštívit na pobočce Saunia Aupark Bratislava. Výhodný balíček zakoupíte na recepci poboček nebo baru. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi. Nabídka platí do vyprodání zásob. Saunia, s.r.o. si vyhrazuje právo změnit podmínky akce a má právo akci předčasně ukončit.