Příjemný odpočinek těla i mysli

29. ledna 2024


Odpočinku a zpomalení v dnešní uspěchané době není nikdy dost, proto jsme i na březen připravili oblíbený Herbal relax víkend, a tedy i v březnu máte možnost užít si pořádný odpočinek! Připravený je bohatý program relaxačních ceremoniálů, skvělá hudba a promyšlené bylinné vůně.

 

Od 7. 3. do 10. 3. se můžete těšit každý den na bylinné relaxační ceremoniály
O prodlouženém víkendu plném příjemných odpočinkových ceremoniálů můžete dokonale nabrat nové síly a skvěle se naladit na další pracovní týden.

 

Čekají vás bylinné esence, relaxační hudba a bylinkový peeling v páře. Ve zbylých časech pokračuje program pravidelných ceremoniálů až do 22 hodin.

 

Kromě výběru relaxačních ceremoniálů si o prodlouženém víkendu můžete užit zvýhodněnou nabídku ve formě balíčku, který si můžete zakoupit k libovolnému vstupu.

 

Na recepci nebo baru si můžete zakoupit výhodný balíček za 99 Kč:

 

  • 1x bylinková limonáda 0,5l nebo pivo 0,5l nebo bylinkový čaj (1 nápoj dle výběru)
  • 1x bylinný peeling

 

K neomezenému vstupu získáte výhodný balíček ZDARMA!

 

7. 3. a 8. 3. herbal ceremoniály v 16 a 20 hodin a 18 hodin herbal peeling
9. 3. a 10. 3. herbal ceremoniály v 13.30, 16 a 20 hodin a 15.30 hodin herbal peeling

 

Ve zbylých časech je tradiční program ceremoniálů, o víkendu se můžete navíc těšit na ceremoniál duet se 2 saunery od 18 hodin.

 

Program ceremoniálů může být na jednotlivých pobočkách odlišný, sledujte program ceremoniálů na webu přímo na stránce pobočky.

 

Pojďte se odreagovat a příjemně si odpočinout na naše pobočky!

 

Podmínky akce

Akce trvá od 7. 3. do 10. 3. 2024 a platí pro Saunové světy Saunia ČR a Saunia Thermal Resort. Obdobnou akci můžete navštívit na pobočce Saunia Aupark Bratislava. Výhodný balíček zakoupíte na recepci poboček nebo baru. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi. Nabídka platí do vyprodání zásob. Saunia, s.r.o. si vyhrazuje právo změnit podmínky akce a má právo akci předčasně ukončit.