Dobijte si kredit a získejte vstupy zdarma + soutěžte

06. června 2023

Využijte skvělé příležitosti a za dobití peněz na váš Saunia účet připíšeme až 5 vstupů zdarma! Dobitím kreditu se zároveň zařadíte do slosování o úžasný pobyt pro dva

v Saunia Thermal Resort v hodnotě 15 000 Kč.

 

Dobijte si 3000 Kč a získáte:

1x vstup do Saunia Thermal Resort na 3h nebo 1x celodenní vstup do Saunových světů Saunia ZDARMA. Vyberte si vstupenku dle své chuti.


Dobijte si 5 000 Kč a získejte:

2x vstup do Saunia Thermal Resort na 3h nebo 2x celodenní vstup do Saunových světů Saunia ZDARMA. Navolte si vstupenky dle své chuti.


Dobijte si 10 000 Kč a získejte:

5x vstup do Saunia Thermal Resort na 3h nebo 5x celodenní vstup do Saunových světů Saunia ZDARMA. Navolte si vstupenky dle své chuti.

 

 

Slavíme 1. narozeniny v Kalových Varech

Už to bude rok, co jsme otevřeli wellness lázně se saunovým světem vysoko nad centrem Karlových Varů v legendárním bazénu hotelu Thermal.

K této příležitosti jsme pro vás připravili možnost dobití kreditu s bonusovými vstupy a soutěží o exklusivní cenu v hodnotě 15.000 Kč!

 

Pojďte s námi oslavit první narozeniny Saunia Thermal Resort a získejte bonusové vstupy, zkuste své štěstí a vyhrajte exklusivní pobyt v hotelu Thermal pro 2 s neomezeným vstupem do termálních lázní Saunia.

 
 

Akce platí do 18. 6. 2023 a pouze pro ČR. Stačí, když si dobijete kredit ve výši 3 000 Kč, 5 000 Kč nebo 10 000 Kč a automaticky vám na váš SAUNIA účet připíšeme odpovídající počet vstupů zdarma. Částka pro dobití kreditu není omezena, můžete si tak nabít výše zmíněnou částku kolikrát budete chtít. Dobití kreditu je možné online na www.saunia.cz a také na kterékoliv pobočce v ČR.

Dobití je nutné provést jednorázově platební kartou nebo hotově. Vstupy zdarma mají platnost 12 měsíců.

Vstup pro Saunové světy ČR jsou celodenní, vstupy do Saunia Thermal Resort jsou na 3h.

Soutěž bude vyhodnocena po ukončení akce, kdy ze všech účastníků vylosujeme šťastného výherce.

Saunia s.r.o. si vyhrazuje právo akci předčasně ukončit a má právo změnit podmínky akce.