Pojďte s námi na disco!

07. března 2024


Při této akci pojede zábava na plné obrátky! Pojďte na ceremoniály v duchu hudebních hitů taneční hudby osmdesátých a devadesátých let. Příjemně si odpočinete a pobavíte se.

 

Od 18. 4. do 21. 4. tematické a divadelní ceremoniály

 

Čeká na vás ideální spojení, odpočinek i zábava. Můžete si užít relax a pohodu v saunách i odpočívárnách, ale také navštívit originální saunové ceremoniály plné známých hudebních hitů. Akce probíhá od čtvrtka do neděle, a tak si můžete návštěvou sauny zpříjemnit konec pracovního týdne nebo se uvolnit po víkendovém programu.

 

Kromě zábavných a osvěžujících ceremoniálů i lenošení v odpočívárnách si o víkendu můžete užít zvýhodněnou nabídku balíčku s občerstvením.

 

Na recepci nebo baru si můžete zakoupit výhodný balíček za 99 Kč:

  • 1x nápoj dle výběru (1x limonáda 0,5l nebo 1x pivo 0,5l nebo 1x voda s citrónem 0,5l nebo 1x čaj)
  • 1x Disko sušenky

 

18. 4. a 21. 4. tematické a divadelní ceremoniály v 19 hodin

 

Ve zbylých časech je tradiční program ceremoniálů.

 

Pojďte se odreagovat a příjemně si odpočinout na naše pobočky!

 

Podmínky akce

Akce trvá od 18. 4. do 21. 4. 2024 a platí pro Saunové světy Saunia ČR a Saunia Thermal Resort. Obdobnou akci můžete navštívit na pobočce Saunia Aupark Bratislava. Výhodný balíček zakoupíte na recepci poboček nebo baru. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi. Nabídka platí do vyprodání zásob. Saunia, s.r.o. si vyhrazuje právo změnit podmínky akce a má právo akci předčasně ukončit.