Užijte si příběhy s nádechem exotiky

26. ledna 2024


Nechte se unést na vzdálená místa plná exotických vůní a poklidné atmosféry. Zažijte ceremoniály inspirované Asií a asijskou kulturou. Těšit se můžete na příjemné vůně, poklidnou hudbu a netradiční saunové ceremoniály.

 

Od 22. 2. do 25. 2. si užijete tematické a divadelní saunové ceremoniály

 

Zajděte k nám do sauny a příjemně si odpočiňte, získáte možnost zbavit se stresu i starostí a dovolte si na pár hodin zapomenout na shon okolního světa.

 

Kromě výběru různorodých ceremoniálů si o prodlouženém víkendu můžete užit zvýhodněnou nabídku ve formě balíčku, které si můžete zakoupit k libovolnému vstupu.

 

Na recepci nebo baru si můžete zakoupit výhodný balíček za 99 Kč:

 

  • 1x toust nebo panini (dle výběru a nabídky)
  • 1x peeling

 

K neomezeném vstupu získáváte výhodný balíček ZDARMA!

 

22. 2. a 23. 2. divadelní a tematické ceremoniály v 19 hodin
24. 2. a 25. 2. divadelní a tematické ceremoniály v 16 a 20 hodin

 

Ve zbylých časech je tradiční program ceremoniálů, o víkendu se můžete navíc těšit na ceremoniál duet se 2 saunery od 18 hodin.

 

Program ceremoniálů může být na jednotlivých pobočkách odlišný, sledujte program ceremoniálů na webu přímo na stránce dané pobočky.

 

Pojďte se odreagovat a příjemně si odpočinout na naše pobočky!

 

Podmínky akce

Akce trvá od 22. 2. do 25. 2. 2024 a platí pro Saunové světy Saunia ČR a Saunia Thermal Resort. Obdobnou akci můžete navštívit na pobočce Saunia Aupark Bratislava. Výhodný balíček zakoupíte na recepci poboček nebo baru. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi. Nabídka platí do vyprodání zásob. Saunia, s.r.o. si vyhrazuje právo změnit podmínky akce a má právo akci předčasně ukončit.