top of page

Uzavření saunových světů od 9. října 2020

Aktualizováno: 18. 6. 2021

Jakmile to nařízení vlády umožní, budou naše pobočky opět otevřeny a Vy můžete přijít relaxovat a pomoci svému zdraví do saunových světů SAUNIA.

Otevřeno bude standardně, od 9:00 - 23:00. Jelikož však dbáme na vaší bezpečnost, náš personál bude vybaven respirátory či rouškami, bude pravidelně testován na Covid-19 a v prostorách budeme dezinfikovat kontaktní plochy se zvýšenou intenzitou. O tom, že saunování je z hlediska virového přenosu bezpečné si můžete přečíst zde.

Pro zákazníky budou platit následující opatření:

  1. 1. U vstupu budeme měřit teplotu.

  2. 2. Povinnost nosit roušky v šatnách a společných prostorách mimo sauny, sprchy a bazény.

  3. 3. Dále budou vyžadovány 2 m rozestupy.

Celodenní ceremoniály

Pokud si chcete užít nikým nerušený relax, doporučujeme návštěvu naplánovat na denní hodiny. V prvním týdnu jsme pro vás navíc speciálně připravili celodenní ceremoniály, které začnou každý den již od 13:00.

Nový ceník

Také jsme pro vás připravili nový zvýhodněný tarif a zachovali původní časově neomezené tarify za nové ceny. Aktuální ceník najdete na webu saunia.cz u konkrétní pobočky.

V případě, že bude nutné zavést některá nová opatření z důvodu nařízení krajských hygienických stanic, budeme vás informovat na našem webu, sociálních sítích a v newsletteru.

bottom of page