První návštěva do Saunia Thermal Resort zdarmaJiž brzy otevíráme bazénovou část Saunia Thermal Resortu v Karlových Varech s termálním bazénem i vnitřním bistrem. A nyní můžete získat První vstup zdarma pro sebe i celou rodinu.


Jak na to?

  1. Registrujte se na saunia.cz/registrace a vyplňte promo kód RESORTPOPRVE

  2. Po zaregistrování ověřte svůj e-mail, telefonní číslo a dobijte si online alespoň 300 Kč na Váš věrnostní účet (V sekci Dobít kredit). Za každých 300 Kč získáte 1 vstup a můžete dobít naráz až 1 200 Kč (Tzn. 4 vstupy).

  3. Po dobití Vám zašleme SMS zprávu s potvrzením aktivace vstupu zdarma a s kódem věrnostního účtu, který sdělíte na libovolné pobočce SAUNIA a obdržíte naší věrnostní kartičku.

Těšíme se na Vás!


Další podmínky akce: Vstup zdarma můžete využít nejdříve za 2 hod po obdržení SMS a opravňuje na vstup do bazénové části na 180 min. Na využití akce máte 90 dnů. Akce je platná pro nové zákazníky, resp. nové registrace. Registrovaný zákazník musí být starší 18 let (Nutnost prokázat se OP) a nelze ji kombinovat s jinými akcemi a slevami. Jedna osoba může využít akci jen jednou.Chcete být v obraze, kdy otevřeme?

Přihlaste se do odběru novinek a sledujte Saunia Thermal Resort na Facebooku.