top of page
IMG_8452_cover_1_v2.jpg

Zažijte kouzelné okamžiky
v bazénu na skále

Bazén se 100%
vřídelní vodou

8 saun a (6 typů saun)

2 bary a restaurace
s výhledem

Saunia Thermal Resort

„Ideální zábava pro přátele, skvělé místo pro rodinnou relaxaci.
Přijeďte se uvolnit do bazénu na skále.“

Kotva 1
IMG_8510_vridelni bazen 2 copy.jpg

Bazén snů prohřátý horkým
pramenem karlovarského Vřídla

Máte rádi zázraky? Jeden takový se stal skutečností
v Karlových Varech vysoko na skále.

 

V přilehlém komplexu hotelu Thermal, ve známém „bazénu na skále“, se zrodil neuvěřitelný saunový svět firmy Saunia. Dominantou celého saunového světa je bazén se 100% termální horkou vodou, tou slavnou horkou vodou z karlovarského Vřídla. Nikde jinde nenajdete podobnou možnost, ponořit se a opravdu si zaplavat v této naprosto přírodní neupravené vodě.

Bazén s vřídelní vodou má i většího bráchu!

 

A nejste odkázáni pouze na lázeň v horkém termálním pramenu, pro svou relaxaci můžete také využít velký, relaxačně sportovní bazén s teplou vodou. Nabízí jak možnost plavání, tak i příjemného odpočinku. V jeho středu jsou k dispozici 4 dráhy o délce 25 metrů, dále je jeho obvod protkán řadou odpočinkových vodních atrakcí, jejichž prostřednictvím si můžete nechat hýčkat své tělo a v klidu odpočívat.

Zažijte snové okamžiky v legendárním bazénu na skále hotelu Thermal.
IMG_8503 copy.jpg

Historie skloubená
s moderními zázraky


Celý komplex bazénu na skále je součástí hotelu Thermal. Z hotelu jednoduše vyjedete dobovým výtahem, ze kterého vystoupíte přímo v recepci Saunia Thermal Resort. Po otevření dveří vás přivítá tradiční moderní styl saunových světů Saunia, který byl citlivě sklouben s historickou stavbou sedmdesátých let minulého století, a to včetně vnitřního stylu celé budovy.

Bazen_historie_1.jpg
IMG_8541 copy.jpg

Co vás čeká v Saunia Thermal Resort s bazénem na skále?

 

Ohromí vás na tehdejší dobu odvážný a moderní styl let sedmdesátých, který je citlivě doplněn o moderně zpracovaný komplex ukrývající 8 saun v šesti různých stylech saunování. V přizemním podlaží na vás čeká největší ceremoniální sauna celého komplexu, kde se můžete těšit na jedinečné saunové ceremoniály. Samozřejmostí je bohaté zázemí, ochlazovací sprchy, vědra, a hlavně pak bazének s ledovou vodou.

Hladem a žízní trpět nebudete!

Z promyšleného labyrintu saun a ochlazoven se dostanete do hlavní tiché relaxační zóny s velkorysým zázemím. Zde mají vyprahlí a hladem omámení návštěvníci k dispozici hlavní bar – SnackBar Saunia. Zde se můžete dle libosti občerstvit nápoji všeho druhu a také ukojit hladové žaludky skvělým jídlem.

 

Z relaxační zóny a baru již můžete zhlédnout dominantní plochu bazénu a přilehlých teras. A pokud si zaberete místo na lehátku ve vnitřní relaxační zóně, můžete proskleným tunelem proplavat rovnou do bazénu, a už se jen začít těšit se z opojného pocitu volnosti a odpočinku v osvěžující vodní lázni.

výhled na hotel Thermal.jpg

Dopřejte si zážitek v Saunia Thermal Resort na skále.
S radostí budeme hýčkat vaše smysly.

IMG_8666_nad blok restaurace 2 copy.jpg

Výhled na centrum Karlových Varů

Zde si opravdu budete připadat výjimečně. Bazén na skále je místo, kde se vám prostě bude tajit dech, kde se dotknete hvězd a jako hvězda se budete cítit. Zde se čas přibrzdí
a vy můžete v klidu odpočívat a snít.


Máte možnost saunovat se, zaplavat si ve velkém bazénu, zrelaxovat se
v bazénu se 100% přírodní horkou vodou z karlovarského Vřídla, ale také se můžete těšit z výhledu na centrum Karlových Varů. Saunia Thermal Resort nabízí ale ještě něco navíc!

Restaurace nad bazénem
– VARYO


Jako na vrcholku světa se budete cítit v exklusivní restauraci, která vás přivítá v posledním patře komplexu Saunia Thermal Resort. Právě zde - v restauraci Varyo - jste na samém vrcholu saunového snu, který se zde snoubí se snem gastronomickým.

Při konzumaci špičkového jídla a dobrého pití můžete umocnit chvíle relaxace a odpočinku, můžete vnímat nebe, mraky, i nedaleké lesnaté vrcholy okolních kopců a shlížet do údolí na historické budovy a dominanty Karlových Varů.

Zázrak Saunia Thermal Resort na skále

 

Můžeme vám vše popisovat, jak chceme, ovšem, samotná návštěva a zážitek z tohoto místa je nepopsatelný. Jediné, co je nakonec autentické a může vykreslit celou atmosféru, je zažít vše na svou vlastní kůži, pocity a emoce.

IMG_8627 copy.jpg

Co na vás čeká?

IMG_8480.jpg

Ohromující komplex na skále o celkové ploše téměř 4 fotbalových hřišť se skládá ze slunných teras a 5 patrové budovy.

A konkrétně je to 8 saun, relaxační zóny vnitřní, relaxační zóny venkovní, velký relaxačně sportovní bazén s teplou vodou 32 °C, léčivý bazén se 100% vřídelní 38 °C horkou vodou z pramene karlovarského Vřídla. A také dva bary a restaurace. Tedy dostatek různorodých možností občerstvení pro každý jazyk a jeho osobité chutě.

Ano, toto vše.


Jediné, co stačí, když se seberete a přijedete zažít Saunia Thermal Resort na skále do Karlových Varů na svou vlastní kůži.

Za zážitkem snů jen hodinu
od hlavního města


Jedinečné místo Saunia Thermal Resort na skále se nachází u nás v Čechách. Není nutné putovat dlouhé hodiny do zahraničí, a dokonce ani významně daleko od hlavního města.
 

Můžete dorazit jen tak na celý den a už večer být opět doma, nebo si můžete vybrat některý z balíčku kombinovaných pobytů. Saunový svět s bazénem je součástí komplexu hotelu Thermal, můžete si tedy u nás užít dvoudenní pobyt, prodloužený víkend nebo si vybrat z dalších možností.

IMG_8487 copy.jpg
IMG_8546 copy.jpg

Luxusní zážitek je na dosah
pro každého


Můžete jednoduše překvapit přítelkyni, milenku nebo manželku nebo případně přítele, milence nebo manžela. Také se sbalit s partou přátel a prostě přijet k nám do Saunia Thermal Resort na skále

Léčivá horká voda již od roku 1571


Objevte a vyzkoušejte i vy blahodárné účinky karlovarské vřídelní vody. Je balzámem pro tělo i duši, stačí se odevzdat jejím schopnostem, které jsou ověřeny více jak 450 letou historií. Saunia Thermal Resort je naprosto unikátní a neopakovatelné místo, vybudované na historických základech, pojďte se seznámit…

IMG_8510_vridelni bazen 2 copy.jpg
IMG_8493 copy.jpg
IMG_8634 copy.jpg

Kontakt na pobočku

Otevírací doba

Po - Ne: 9:00 – 23:00 hodin

Kontakty

Thermal Resort

Ivana Petroviče Pavlova 2001/11, 360 01 - Karlovy Vary

Tel.: +420 733 153 583

E-mail: thermal@saunia.cz

fb.me/sauniathermal

Web hotelu: thermal.cz

Napište nám

bottom of page