IMG_8452_cover_1_v2.jpg

Zažijte kouzelné okamžiky
v bazénu na skále

Bazén se 100%
vřídelní vodou

8 saun a 6 způsobů saunování

2 bary a restaurace
s výhledem

Saunia Thermal Resort

„Ideální zábava pro přátele, skvělé místo pro rodinnou relaxaci.
Přijeďte se uvolnit do bazénu na skále.“

IMG_8510_vridelni bazen 2 copy.jpg

Bazén snů prohřátý horkým
pramenem karlovarského Vřídla

Máte rádi zázraky? Jeden takový se stal skutečností
v Karlových Varech vysoko na skále.

 

V přilehlém komplexu hotelu Thermal, ve známém „bazénu na skále“, se zrodil neuvěřitelný saunový svět firmy Saunia. Dominantou celého saunového světa je bazén se 100% termální horkou vodou, tou slavnou horkou vodou z karlovarského Vřídla. Nikde jinde nenajdete podobnou možnost, ponořit se a opravdu si zaplavat v této naprosto přírodní neupravené vodě.

 

Bazén s vřídelní vodou má i většího bráchu!

 

A nejste odkázáni pouze na lázeň v horkém termálním pramenu, pro svou relaxaci můžete také využít velký, relaxačně sportovní bazén s teplou vodou. Nabízí jak možnost plavání, tak i příjemného odpočinku. V jeho středu jsou k dispozici 4 dráhy o délce 25 metrů, dále je jeho obvod protkán řadou odpočinkových vodních atrakcí, jejichž prostřednictvím si můžete nechat hýčkat své tělo a v klidu odpočívat.

Zažijte snové okamžiky v legendárním bazénu na skále hotelu Thermal.
IMG_8503 copy.jpg
CHCI SE VYKOUPAT

Historie skloubená
s moderními zázraky


Celý komplex bazénu na skále je součástí hotelu Thermal. Z hotelu jednoduše vyjedete dobovým výtahem, ze kterého vystoupíte přímo v recepci Saunia Thermal Resort. Po otevření dveří vás přivítá tradiční moderní styl saunových světů Saunia, který byl citlivě sklouben s historickou stavbou sedmdesátých let minulého století, a to včetně vnitřního stylu celé budovy.

Bazen_historie_1.jpg
IMG_8541 copy.jpg

Co vás čeká v Saunia Thermal Resort s bazénem na skále?

 

Ohromí vás na tehdejší dobu odvážný a moderní styl let sedmdesátých, který je citlivě doplněn o moderně zpracovaný komplex ukrývající 8 saun v šesti různých stylech saunování. V přizemním podlaží na vás čeká největší ceremoniální sauna celého komplexu, kde se můžete těšit na jedinečné saunové ceremoniály. Samozřejmostí je bohaté zázemí, ochlazovací sprchy, vědra, a hlavně pak bazének s ledovou vodou.

CHCI SE SAUNOVAT

Hladem a žízní trpět nebudete!

Z promyšleného labyrintu saun a ochlazoven se dostanete do hlavní tiché relaxační zóny s velkorysým zázemím. Zde mají vyprahlí a hladem omámení návštěvníci k dispozici hlavní bar – SnackBar Saunia. Zde se můžete dle libosti občerstvit nápoji všeho druhu a také ukojit hladové žaludky skvělým jídlem.

 

Z relaxační zóny a baru již můžete zhlédnout dominantní plochu bazénu a přilehlých teras. A pokud si zaberete místo na lehátku ve vnitřní relaxační zóně, můžete proskleným tunelem proplavat rovnou do bazénu, a už se jen začít těšit se z opojného pocitu volnosti a odpočinku v osvěžující vodní lázni.

výhled na hotel Thermal.jpg

Dopřejte si zážitek v Saunia Thermal Resort na skále.
S radostí budeme hýčkat vaše smysly.

CHCI TO ZAŽÍT
IMG_8666_nad blok restaurace 2 copy.jpg

Výhled na centrum Karlových Varů

Zde si opravdu budete připadat výjimečně. Bazén na skále je místo, kde se vám prostě bude tajit dech, kde se dotknete hvězd a jako hvězda se budete cítit. Zde se čas přibrzdí
a vy můžete v klidu odpočívat a snít.


Máte možnost saunovat se, zaplavat si ve velkém bazénu, zrelaxovat se
v bazénu se 100% přírodní horkou vodou z karlovarského Vřídla, ale také se můžete těšit z výhledu na centrum Karlových Varů. Saunia Thermal Resort nabízí ale ještě něco navíc!

Restaurace nad bazénem
– VARYO


Jako na vrcholku světa se budete cítit v exklusivní restauraci, která vás přivítá v posledním patře komplexu Saunia Thermal Resort. Právě zde - v restauraci Varyo - jste na samém vrcholu saunového snu, který se zde snoubí se snem gastronomickým.

Při konzumaci špičkového jídla a dobrého pití můžete umocnit chvíle relaxace a odpočinku, můžete vnímat nebe, mraky, i nedaleké lesnaté vrcholy okolních kopců a shlížet do údolí na historické budovy a dominanty Karlových Varů.

Zázrak Saunia Thermal Resort na skále

 

Můžeme vám vše popisovat, jak chceme, ovšem, samotná návštěva a zážitek z tohoto místa je nepopsatelný. Jediné, co je nakonec autentické a může vykreslit celou atmosféru, je zažít vše na svou vlastní kůži, pocity a emoce.

IMG_8627 copy.jpg

Co na vás čeká?

IMG_8480.jpg

Ohromující komplex na skále o celkové ploše téměř 4 fotbalových hřišť se skládá ze slunných teras a 5 patrové budovy.

A konkrétně je to 8 saun, relaxační zóny vnitřní, relaxační zóny venkovní, velký relaxačně sportovní bazén s teplou vodou 32 °C, léčivý bazén se 100% vřídelní 38 °C horkou vodou z pramene karlovarského Vřídla. A také dva bary a restaurace. Tedy dostatek různorodých možností občerstvení pro každý jazyk a jeho osobité chutě.

Ano, toto vše.


Jediné, co stačí, když se seberete a přijedete zažít Saunia Thermal Resort na skále do Karlových Varů na svou vlastní kůži.

CHCI TO ZAŽÍT

Za zážitkem snů jen 2 hodiny
od hlavního města


Jedinečné místo Saunia Thermal Resort na skále se nachází u nás v Čechách. Není nutné putovat dlouhé hodiny do zahraničí, a dokonce ani významně daleko od hlavního města.
 

Můžete dorazit jen tak na celý den a už večer být opět doma, nebo si můžete vybrat některý z balíčku kombinovaných pobytů. Saunový svět s bazénem je součástí komplexu hotelu Thermal, můžete si tedy u nás užít dvoudenní pobyt, prodloužený víkend nebo si vybrat z dalších možností.

IMG_8487 copy.jpg
IMG_8546 copy.jpg

Luxusní zážitek je na dosah
pro každého


Můžete jednoduše překvapit přítelkyni, milenku nebo manželku nebo případně přítele, milence nebo manžela. Také se sbalit s partou přátel a prostě přijet k nám do Saunia Thermal Resort na skále

CHCI JET DO BAZÉNU

Léčivá horká voda již od roku 1571


Objevte a vyzkoušejte i vy blahodárné účinky karlovarské vřídelní vody. Je balzámem pro tělo i duši, stačí se odevzdat jejím schopnostem, které jsou ověřeny více jak 450 letou historií. Saunia Thermal Resort je naprosto unikátní a neopakovatelné místo, vybudované na historických základech, pojďte se seznámit…

IMG_8510_vridelni bazen 2 copy.jpg
IMG_8493 copy.jpg
IMG_8634 copy.jpg

Kontakt na pobočku

Otevírací doba

Po - Ne: 9:00 – 23:00 hodin

Kontakty

Thermal Resort

Ivana Petroviče Pavlova 2001/11, 360 01 - Karlovy Vary

Tel.: +420 733 153 583

E-mail: thermal@saunia.cz

fb.me/sauniathermal

Web hotelu: thermal.cz

Napište nám